Muzyka

SPAM

Każdy wie, co to SPAM.
Wszelkiego rodzaju reklamy blogów dodajecie tutaj, z innych miejsc zostają usuwane^^

76 komentarzy:

 1. http://witamy-w-dystopijnym-swiecie.blogspot.com/ to mój nowy blog o Niezgodnej :D jeszcze nic nie ma i dopiero piszę ale zostawiam go tutaj ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj, kochana!
  Chciałabym cię poinformować o nowym rozdziale na http://another-perspective-of-hogwarts.blogspot.com/
  Nawet nie wiesz jak mi zależy na twoim komentarzu!
  Liczę, że wpadniesz <3
  Pozdrawiam!
  ~ Twoja Kathie ;3

  OdpowiedzUsuń
 3. Rok 1996.

  Lord Voldemort powrócił. Dubledore powołuje na nowo Zakon Feniksa. W Magicznym Świecie panuje chaos. Nikt nie może nikomu zaufać. Zdrajcy są wszędzie.
  Marissa Elev jest półkrwi czarownicą, wychowanką domu lwa. Jest spokojną, zwykłą dziewczyną, nie szukającą z nikim zwady. Pewnego dnia na jej drodze staje tajemniczy ślizgon, który po wielu próbach zdobywa jej zaufanie.
  Co zrobi dziewczyna, kiedy dowie się o jej roli w bitwie o Hogwart? Co zrobi, kiedy będzie musiała wybierać między dobrem rodziny a dobrem ludzkości? Co zrobi, gdy okaże się, że ten, którego pokochała oszukał ją?

  Chcesz poznać odpowiedź?
  u-progu-wojny.blogspot.com

  I pamiętaj: ZDRAJCY SĄ WSZĘDZIE!

  OdpowiedzUsuń
 4. estem Melissa, córka burmistrza piątego dystryktu. Lecz moje życie, nie jest usłane rózami. Córeczka burmistrza to, nie tylko bankiety i jakieś ważne sprawy. To też życie, wolność, cieszenie się życiem. Kwiaty i ich niebiański zapach. Nawet mi zdarza się złamać prawo, lecz nikt o tym nie wie. Oby tak zostało.

  http://64ig.blogspot.com/

  czekam na kolejny rozdział więc nie komentuję teraz

  OdpowiedzUsuń
 5. CZARNE ANIOŁY 

  Masz czasami takie dziwne uczucie, że ktoś cię obserwuje? Albo wydaje ci się, że ktoś za tobą stoi? Nie? To masz wielkie szczęście, bo w moim świecie to normalka.

  Elise jest pesymistyczną 16-latką. Wszędzie widzi czarne koty przebiegające przez ulicę, już drugi raz w miesiącu zbiła lustro, zawsze w piątek trzynastego nie rusza się z domu, a gdy na chodniku stoi drabina nigdy pod nią nie przechodzi w obawie przed wrednym fatum, które ‘czuwa’ nad nią od początku lata. Ciągle ubiera się na czarno jakby była w żałobie, uważa, że farbowanie włosów podczas pełni przynosi pecha i jeszcze nigdy nie postawiła torebki na ziemi wierząc, że właśnie wtedy pieniądze opuszczają jej portfel. I od jakiegoś czasu zaczyna  uważać, że gołębie oraz kruki mają z tym coś wspólnego...

  Chcesz się dowiedzieć co stanie na drodze Elise? W takim razie zapraszam na: www.white-and-black-angels.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Chcesz mieć niesamowity zwiastun na bloga? Zapraszamy do nas. Gwarantujemy najlepsze trailery w sieci!
  http://video-klipy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. "Należę do starożytnej, potężnej rasy. Nikt tak naprawdę nic o nas nie wie. Żyjemy w małej, ścisłej społeczności. Przedwieczni, nieśmiertelni, wszechmocni… żywimy się wiarą w nas. W jednym ze światów nazywają nas Demonami, w innym Nieśmiertelnymi, w jeszcze innym Asasynami Życia. W waszym świecie, określa się nas jako bogów.
  Horus, Zeus, Anubis, Hera, Jowisz, Mars, Skadi, Odyn… wszyscy byli nami. Stwórcami. Raz na kilkaset lat rodzi się dobry i zły Nieśmiertelny. Ludzi zazwyczaj wtedy tworzą nową kulturę… problem w tym, że gdy wychodzimy z naszego świata, jesteśmy niemal bezbronni. Śmiertelni. Dlatego to jest dla nas kara, do innych światów jesteśmy zsyłani tylko wtedy, gdy ktoś z nas zrobi coś strasznego… zabije kogoś, zniszczy świat, będzie chciał przejąć władzę…
  A ja się urodziłam. To było moje przewinienie. Wyrocznia przepowiedziała, że zniszczę wszystkich Nieśmiertelnych… więc rozdarli portal, wrzucili kołyskę do niego i zniszczyli na zawsze wejście do tego świata… problem w tym, że zapomnieli odebrać mi moje moce… i nie powiedzieli, jak ich używać. "

  " - Cóż, myślę, że należy się pani coś z naszej strony. - uśmiechnął się detektyw Jin.
  - Racja. Co możemy dla pani zrobić? - spytał uprzejmie Stone. Nie zastanawiałam się ani chwili. Odpowiedź sama wypłynęła z moich ust.
  - Chciałabym uczestniczyć w śledztwie."

  "Żeby złapać złodzieja wyślij złodzieja... żeby złapać mordercę, wyślij mordercę"
  "- Ej ludzie... chyba coś przeoczyliście. - powiedziałam głośno. - Coś dużego. Naprawdę, dużego. - dodałam przełykając ślinę. Głos mi się łamał. Nade mną namalowany krwią widniał napis „beware sweetheart. It’s not your turn to play a game. Maybe next time.” Wtedy prasa wdarła się do środka księgarni. "

  Kto jest kim? "8 sekund dla siebie, 2 sekundy dla nas…" 2seconds4us.blogspot.com
  Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Kuliła się w kącie, wdychając odór alkoholu, roztaczany przez męża, który właśnie powrócił z bankietu, zwyczajowo postanawiając wyżyć się na niej. – Chodź. – warknął nagle, a ona poczuła gęsią skórkę i łzy, już zbierające się pod powiekami. Z trudem przełknęła ślinę i spojrzała w bok, przyglądając się jego sylwetce. – Nie chcę... – wyszeptała łamiącym się głosem, nagle czując jego mocny uścisk na ramieniu. – Chodź. – powtórzył głosem nieprzyjmującym sprzeciwu.
  Zapraszam na:
  http://your-pain-is-my-suffering.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. - O czym porozmawiamy dzisiaj, Sophie? – zapytał mnie jeden z najdroższych psychiatrów w Los Angeles.
  - O tym co zawsze, czyli o niczym. Pasuje? – odpowiedziałam mu.
  - Soph, musisz w końcu zacząć mówić co czujesz. To zaczyna robić się dla ciebie niebezpieczne.
  - A co w tym takiego niebezpiecznego, doktorku? – zapytałam podirytowana.
  - To, że zamykasz się w sobie, odcinasz od przyjaciół. Jesteś samotna.
  - Nie jestem.
  Zdenerwowana wstałam i skierowałam się do wyjścia z gabinetu.
  - Do zobaczenia za tydzień. – rzuciłam i wyszłam.


  http://story-by-sophie.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam Cię na mojego bloga, który jest o życiu bogatej nastolatki. Tak jak może się wydawać, jej życie nie jest idealne. Ale czy przystojny chłopak to zmieni? Czy nowa przyjaciółka pomoże przetrwać jej wszystko co się stanie?
  Jeżeli jesteś ciekawa, to zajrzyj na mojego bloga, przeczytaj i skomentuj ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Moja droga, na początek chcę cię serdecznie zaprosić na moje go bloga na nn
  oraz przeprosić za długą nieobecność, jeżeli dam radę(na pewno dam...) to nadrobię zaległości i postaram się kom. twoje nowe rozdziały.

  http://light-under-heart.blogspot.com/
  Az :***
  Wesołych Świąt <3

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapraszam na wszystko-dobrze.blogspot.com

  Właśnie pojawił się prolog. Mam nadzieję, że Ci się spodoba i pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

  Pzdr. Skylark

  OdpowiedzUsuń
 12. Akcja powieści zaczyna się w Czwartym Dystrykcie w dzień kolejnych dożynki Arii Force, głównej bohaterki. Mijają dokładnie dwa lata od obietnicy Arii i Nathana. Dziewczyna dotrzymuje słowa i na tych dożynkach także nie zgłasza się, chłopak jednak zostaje trybutem w 71. Głodowych Igrzyskach. Gdyby nie jedna bójka w pociągu Aria oglądałaby arenę w ekranie telewizora, teraz jednak będzie musiała ją obejrzeć na żywo. Dziewczyna musi zmierzyć się ze wszystkimi przeciwieństwami losu, jakie szykują dla niej i innych trybutów Organizatorzy Głodowych Igrzysk.
  Zapraszam – aria-force-igrzyska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Anioły - ochraniające nas przed złem piękne istoty?

  Demony - uwięzione w piekle umęczone dusze?

  Ludzie - cywilizowani mieszkańcy Ziemi?

  Jeśli tak uważasz to grubo się mylisz.

  Zło jest w każdym, a jeśli myślisz, że z Tobą jest inaczej - jesteś w błędzie.

  Jak poradzisz sobie w samym centrum Wojny Niebios?

  Zapraszam, łączmy siły, zdobywajmy sojuszników, twórzmy historię...walczmy.

  Wojna niebios

  OdpowiedzUsuń
 14. Jesteś numerem sześć Eva.Śmiertelną bronią. Ale twoim przeznaczeniem jest umrzeć[...] Przeczytaj prywatny dziennik Evy, która w ciągu kilku dni z normalnej nastolatki stała się częścią tajnej organizacji, o której istnieniu nawet nie miała pojęcia. I co łączy ją z przystojnym czarnookim nieznajomym?
  http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com zapraszam do czytania i komentowania

  OdpowiedzUsuń
 15. Na dożynkach rozpoczynających siedemdziesiąte trzecie Igrzyska Śmierci na trybutkę zgłasza się szesnastoletnia Taylor Cassidy, i nikt właściwie nie ma zielonego pojęcia, dlaczego. Jak powtarza jej mentorka, Elsa Kendrick, dziewczyna nie jest ani ładna, ani silna, ani przesadnie sprytna, i przypuszczalnie, jeśli nie zdobędzie sympatii sponsorów, zginie pierwszego dnia. A Taylor wcale nie uśmiecha się pomysł zdobywania czyjejkolwiek sympatii, szczególnie Kapitolińczyków, którymi jawnie gardzi. Swojej mentorce mówi wprost – nie zgłosiła się po to, aby wygrać igrzyska, tylko, aby uświadomić mieszkańcom Kapitolu, że nie wszyscy będą grali tak, jak im się zagra – nawet w obliczu nieuchronnej śmierci.
  ____
  pozdrawiam, i zapraszam serdecznie! :)
  xdemonicole, www.73-hunger.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Serdecznie zapraszam, powieści, opowiadania, czasem coś trochę krwawego i drastycznego, czasem bardziej romantycznie. Teksty wyłącznie autorskie. Wszystko tu:
  http://kajjka.blogspot.com/
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 17. przepraszam za spam, ale może Cię zainteresuję :)

  Na dożynkach rozpoczynających siedemdziesiąte trzecie Igrzyska Śmierci na trybutkę zgłasza się szesnastoletnia Taylor Cassidy, i nikt właściwie nie ma zielonego pojęcia, dlaczego. Jak powtarza jej mentorka, Elsa Kendrick, dziewczyna nie jest ani ładna, ani silna, ani przesadnie sprytna, i przypuszczalnie, jeśli nie zdobędzie sympatii sponsorów, zginie pierwszego dnia. A Taylor wcale nie uśmiecha się pomysł zdobywania czyjejkolwiek sympatii, szczególnie Kapitolińczyków, którymi jawnie gardzi. Swojej mentorce mówi wprost – nie zgłosiła się po to, aby wygrać igrzyska, tylko, aby uświadomić mieszkańcom Kapitolu, że nie wszyscy będą grali tak, jak im się zagra – nawet w obliczu nieuchronnej śmierci.

  zapraszam! :) 73-hunger.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. "Dziś zaczynam swoją przygodę z Tobą, pamiętniku. Wiem, że jestem trochę na Ciebie za stara, ale nie mam nikogo komu mogłabym powiedzieć swoje sekrety. Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe. Dokładnie za miesiąc kończy się szkoła. Mam wrażenie, że to nie będą zwykłe wakacje. Możliwe, że stanie się coś wyjątkowego czego się nie spodziewam. Na pewno coś się stanie..."

  Meredtith jest zwykłą nastolatką z przeżyciami.
  Odkąd zaczęła pisać pamiętnik, wszystko zaczęło nabierać tempa.
  Coś w niej pękło. Zauważyła, że coś się w niej zmieniło, ale nie wiedziała co.
  Kogo pozna? Z kim się zaprzyjaźni? Co się zmieni?

  Zapraszam do czytania!
  »http://padnij-i-powstan.blogspot.com/«

  Z góry dziękuję! :3

  OdpowiedzUsuń
 19. Czy zastanawiałeś się kiedyś, co byś zrobił, gdybyś miał dokonać wyboru pomiędzy miłością, a ocaleniem samego siebie?
  Co byś zrobił, gdyby twoje życie stało się najgorszym z koszmarów, którego nawet nie byłbyś w stanie sobie wyobrazić?
  Marzyłam, by moje życie uległo zmianie, modliłam się o to z całego serca i nim się obejrzałam, dostałam to, czego chciałam.
  Lecz cena była zdecydowanie zbyt wysoka.
  Oczywistym faktem jest, że na pytanie „chcesz przeczyć?” odpowiemy twierdząco.
  Moja odpowiedź była jednak zupełnie inna.

  http://the-last-love-jb.blogspot.com

  ZAPRASZAM ♥

  OdpowiedzUsuń
 20. [SPAM] Jestem początkującym pisarzem, którego książka za niedługo znajdzie się na półkach księgarni i który próbuje się rozreklamować. Napisałem powieść fantasy z elementami dramatu osadzoną w realiach 20-lecia międzywojennego. Jeśli jesteś zainteresowana/ny, by dowiedzieć się czegoś więcej, ewentualnie pomóc w rozreklamowaniu się, zapraszam na: http://theeyeofnothing.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. zapraszam na opowieść o zagubionej dziewczynie walczącej z przeciwnościami losu - stawką są jej marzenia
  http://who-can-say-where-the-days-goes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. W rytmie miłości to miejsce przeróżnych opowiadań o różnej tematyce. Blog stanowi dla mnie ogromne wyzwanie jak i ukojenie. Mam nadzieję, że spodoba Wam się na tyle, że zostaniecie wraz ze mną przez dłuższy czas. Myślę, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Zapraszam serdecznie,
  http://zgodnie-z-protokolem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Na dożynkach rozpoczynających siedemdziesiąte trzecie Igrzyska Śmierci na trybutkę zgłasza się szesnastoletnia Taylor Cassidy, i nikt właściwie nie ma zielonego pojęcia, dlaczego. Jak powtarza jej mentorka, Elsa Kendrick, dziewczyna nie jest ani ładna, ani silna, ani przesadnie sprytna, i przypuszczalnie, jeśli nie zdobędzie sympatii sponsorów, zginie pierwszego dnia. A Taylor wcale nie uśmiecha się pomysł zdobywania czyjejkolwiek sympatii, szczególnie Kapitolińczyków, którymi jawnie gardzi. Swojej mentorce mówi wprost – nie zgłosiła się po to, aby wygrać igrzyska, tylko, aby uświadomić mieszkańcom Kapitolu, że nie wszyscy będą grali tak, jak im się zagra – nawet w obliczu nieuchronnej śmierci.
  ____
  pozdrawiam, i zapraszam serdecznie! :)
  xdemonicole, www.73-hunger.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 24. Zapraszam na Cztery żywioły :)

  http://poweroffourelements.blogspot.com

  "Całkowicie inni, lecz dopełniający się nawzajem. Wiedzą, że tylko razem są w stanie wygrać w tej grze, w której stawką jest życie."


  Ludność Karteru jest podzielona według czterech żywiołów. Aquariusi władają żywiołem wody, Ignisi opanowali ogień, Ventusi królują nad powietrzem, a Terraci mają panowanie nad ziemią. Wszystkie cztery frakcje, bo tak się określają, co 7 lat wybierają spośród siebie po jednej osobie, aby złożyć na ich ręce misję, do której spełnienia zostali powołani przed wiekami. Czworo Wybrańców będzie musiało stawić czoło rosnącej w siłę potędze Nerimich, wrogiego plemienia wampirów sprzymierzonymi ze zmiennokształtnymi, aby przejąć panowanie nad całym Karterem. Przez ten cały czas Wybrani zawiedli tylko raz, 100 lat temu, a tego, co Nerimi zrobili z tym krajem, nie dało całkowicie odwrócić po dziś dzień. Czy nowo wybrani Strażnicy podołają postawionemu przed nimi zadaniu? A może zawiodą? Czy czwórka zupełnie innych nastolatków da radę obronić swój lud i jednocześnie nie zginąć?

  OdpowiedzUsuń
 25. Zapraszam na Prophecy of Alamer :)

  http://elfiahistoria.blogspot.com

  Rodzeństwo Wileńskich postanawia opłynąć całą kulę ziemską. Wszystko idzie po ich myśli, lecz pewnego dnia podczas potężnego sztormu ocierają się o śmierć. Ich statek zostaje zatopiony, a los wydaje się być przesądzony, gdy nagle z odsieczą przybywa im grupa nieznajomych z tajemniczym chłopakiem na czele. Wybawiciel okazuję się być następcą elfickiego tronu i zabiera Wiktorię i Eryka do swojego królestwa - mitycznej wyspy Karaniry, będącej częścią Archipelagu Księżycowego, miejsca, gdzie zwykli ludzie mają mają wstępu. Rodzeństwo początkowo nie wierzyć w historię księcia, lecz wkrótce przekonują się o jej prawdziwości. Cedric zabiera ich do pałacu Alamer, gdzie Wileńscy poznają jego siostrę Nimfadorę i Falena, znienawidzonego brata, który zrobiłby wszystko, aby po śmierci ojca objąć władzę w królestwie, choćby za cenę życia Cedrica. Księżniczka w krótkim czasie staje się najlepszą przyjaciółką Wiktorii i zakochuje się z wzajemnością w Eryku. Niestety na drodze ich miłości stoją zobowiązania dziewczyny wobec lorda Rebio II, z którym zaaranżowano jej przyszłe małżeństwo. Niebawem Wileńscy dowiadują się, że Karainra nie jest spokojną, bajeczną krainą, za jaką wzięli ją na początku, lecz pogrążanym w wielowiekowej, krwawej wojnie państwem. Cedric mówi ukochanej Wiktorii, że trafili w samo centrum walki o dominację, toczonej między nimi a Zdrajcami, wyklętymi elfami dążącymi do wprowadzenia tyrani. Wiktoria jest w szoki, kiedy przez przypadek dowiaduje się, że starszy brat Cedrica, Falen również jest jednym z nich, ale nie może nikomu powiedzieć z obawy o życie jej i jej bliskich.
  Przybycie rodzeństwa na wyspę nie jest przypadkowe, w jak wielkim szoku będą, kiedy odkryją pradawną przepowiednie, zapowiadającą ich pojawienie się w celu zakończenia rozlewu krwi niewinnych? Czy uda im się dopełnić swojego przeznaczenia? Jaka jest szansa, iż miłość Nimfadory i Eryka przekona króla do odwołania zaplanowanego przed laty ślubu?

  OdpowiedzUsuń
 26. Zastanawiałaś się kiedyś czy przeznaczenie istnieje?
  Istnieje... Kiedyś się na pewno wypełni.
  Karolina i Eryk to zwykli nastolatkowie. Ale czy na pewno?
  Przeznaczenie wybrało dla nich całkiem inną drogę niż ta którą oni sami sobie wymarzyli.
  Czy uda im się wypełnić powierzoną misje?

  http://nieodkryta-kraina.blogspot.com/
  Zapraszam:)

  OdpowiedzUsuń
 27. Serdecznie zapraszamy na bloga z opowiadaniem o One Direction. Leonie przeprowadza się do Londynu, czy zaaklimatyzuje się w nowym otoczeniu i szkole? Co się stanie, kiedy na swojej drodze spotka nieodpowiedniego chłopaka? Historia nietypowej miłości, ale również wielu problemów. Fabuła dająca do myślenia - po prostu o życiu i ludzkich problemach. ZAPRASZAMY!

  i-wanna-hold-you.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
  Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

  Zapraszam do siebie :) http://nicniedasiecofnac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Co się stanie, kiedy osoby z dwóch całkowicie odmiennych światów, spotkają się w jednym miejscu ? Czy początkowy strach, nienawiść i pożadanie może przeobrazić się w coś głębszego? Jeżeli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, zapraszam na mojego bloga ! http://unbreakable18.blogspot.com/

  Poznasz Cesca Fabregasa z zupełnie innej strony. Odkryjesz świat w którym żyje. Świat pełen niebezpieczeństwa, problemów i złych ludzi. Pamiętaj, wchodzisz na własną odpowiedzialność !

  OdpowiedzUsuń
 30. http://light-never-comes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Witaj :) Również prowadzę bloga na podstawie Niezgodnej, byłoby miło, gdybyś wpadła, chociaż dopiero zaczynam i pierwszy rozdział pojawi się niebawem :)
  divergent-rose.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. STREAM OF LIES
  Miami to miasto położone na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego, w południowo-wschodniej Florydzie, w Stanach Zjednoczonych. Jest to miejsce, które stanowi jedno z najważniejszych centr światowych finansów, handlu międzynarodowego, kultury, mediów, sztuki oraz wiecznej rozrywki w słynnych klubach czy na brzegu pięknych, gorących plaż.
  To właśnie tutaj Cassiedie - stała mieszkanka Miami - napotka się na Pandorę, która postanowiła rozpocząć życie od nowa po opuszczeniu domu dziecka.
  Dziewczyny nabierają ze sobą dobry kontakt, jednak coś zaczyna się rujnować. Jedno kłamstwo, potem drugie i jeszcze kolejne wychodzą powoli na jaw. Przyjaźń zaczyna zmieniać się w nienawiść, a "prawdziwa" miłość zaczyna gasnąć.
  Pojawiają się problemy, z którymi trudno sobie poradzić. Zaczyna się prawdziwy koszmar. Narkotyki, alkohol, papierosy - to tylko nieliczne z uzależnień, w które wpakuje się paczka kumpli z Miami. A najgorsze jest to, że nikt nie umie powiedzieć pas.
  Czy w końcu wszystko się ułoży? A może będzie to jedna z nielicznych historyjek, która postanowi zmienić swoje plany związane ze szczęśliwym zakończeniem?
  Tego nikt jeszcze nie wie...
  http://stream-of-lies.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszamy na nasze kolejne, nowe opowiadanie, gdzie właśnie dodałyśmy prolog. Zachęcamy do przeczytania, szczerego skomentowania oraz zaobserwowania naszego bloga, jeśli Ci się spodoba :)
  P.S. Bardzo przepraszamy za spam, który zostawiamy, ale chciałybyśmy się jakoś wybić. Jeśli Cię tym uraziłyśmy, to proszę usuń nasz wpis :)
  Pozdrawiamy Cassie i Pandora ♥

  OdpowiedzUsuń
 33. Witaj; widziałam, że czytasz blogi o Igrzyskach Śmierci, więc nieśmiało zapraszam na 73-hunger - może i mój Cię zainteresuje? :)

  Podobno jest to… eckhem, przepraszam. Jest to blog o Igrzyskach Śmierci. Fabuła w sumie standardowa: Taylor Cassidy, szesnastolatka bez specjalnych umiejętności zgłasza się na trybutkę. Niby nic nadzwyczajnego, ale… no właśnie. Jak wyglądają Igrzyska z perspektywy walczącego o życie trybuta mentora? Dlaczego Kapitolince, Pixie Lisbeth, zależy na zwycięstwie dziewczyny do tego stopnia, iż poświęca dla niej znajomości, karierę i kochającego męża? Kim jest Theory, tryumfatorka z Dwójki, która była na Igrzyskach z matką Taylor? Dlaczego jeden z Zawodowców, Nanthan Rigory, próbuje ochronić dziewczynę… za wszelką cenę? I, przede wszystkim: co ma z tym wspólnego prezydent Snow?
  ____
  Po odpowiedzi na te wszystkie pytania zapraszam na 73-hunger.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 34. ALBIS

  "To zawsze ja byłem ofiarą, to ja wołałem o pomoc, ale nie dziś... dzisiaj nadchodzi rozlew krwi... dzisiaj nadchodzi uczta demonów" - poznaj opowiadanie o demonach, czarnej magii i brutalnej rzeczywistości, która rozgrywa się wokół nas, ale tutaj z pewnymi smaczkami. Jeżeli jesteś fanem lekkich horrorów mieszanych z dramatem to zapraszam tutaj: tajemnicza-ofiara.blogspot.com


  Rozdział IX:

  Mały opis:

  Nadchodzi zemsta, rozlew krwi... świeżej krwi.
  Demon rusza na łowy w poszukiwaniu zemsty.
  Czy ofierze uda się uciec?
  Przekonaj się sam[a].

  PIERWSZY ROZDZIAŁ PISANY Z DWÓCH PERSPEKTYW.

  http://tajemnicza-ofiara.blogspot.com/2014/03/rozdzia-ix.html

  OdpowiedzUsuń
 35. Przepraszam za spam, ale chciałabym cię zaprosić na Tajemnicę Dark High - mojego bloga z autorskim opowiadaniem, utrzymanym w klimacie fantastyki i tajemniczości :)

  http://tajemnicadarkhigh.blogspot.com/

  Opisuję tam historię 17 - letniej Nimfadory Rosengard, która urodziła się z pewnymi tajemniczymi zdolnościami, a mianowicie słuchają jej się pradawne żywioły... Wszystko jest dobrze, dopóki nie trafia do elitarnej szkoły z internatem - Dark High. Szybko jednak okazuje się, iż nie jest to zwykła szkoła. Niewyjaśnione morderstwa uczniów, liczne zaginięcia i ataki, zrzucane w dzikie zwierzęta, paranormalne znaki, ukazujące się na chwilę, przed kolejnym morderstwem..
  Pozostaje jeszcze kwestia co wspólnego z tym mają Dimitry, Tristian i Nefertari, którzy dziwnym trafem zawsze są na miejscu przestępstwa... Dziwne, prawda? Interesujące? Mam nadzieję :)
  Zapraszam więc na Tajemnicę Dark High.
  Pozdrawiam, Nimfadora ^^^

  OdpowiedzUsuń
 36. Zapraszam w końcu na pierwszy rozdział :)
  divergent-rose.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. Z góry przepraszam za spam, ale jeśli kochasz Igrzyska Śmierci, serdecznie zapraszam.

  Faye Higgins jest siedemnastoletnią mieszkanką dystryktu czwartego. W dniu Dożynek miejsce ma nieszczęśliwa sytuacja, która w przyszłości zmieni bieg całej historii Panem. Dziewczyna trafia w sam środek 65 Głodowych Igrzysk. A żeby tego było mało, drugim trybutem jest jej najlepszy przyjaciel. Nieświadomie staje się najważniejszą częścią spisku przeciwko brutalnej i niesprawiedliwej dyktaturze republikańskiej. Jednak jak wpłynie to na życie jej i jej bliskich? Czy będzie w stanie ocalić tych, których kocha najbardziej? A może pisana jest jej rychła śmierć na arenie, zaraz po rozpoczęciu Igrzysk?
  Jedno jest pewne. Nie może już ufać nikomu.

  http://trybuci-dystryktu-czwartego.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. "Ambitna i utalentowana policjantka wydziału zabójstw- Andrea Fersen,wiedzie spokojne życie u boku swojego narzeczonego Edd'a. Pewnego dnia zostaje jej przydzielona sprawa zabójstwa sławnej piosenkarki z wyspy Locmaria, z której ona sama trzynaście lat temu wyemigrowała. Powrót do wspomnień i dawnego życia staje się dla niej wyjątkowo trudny, a zwykła z pozoru sprawa odkrywa skrywane od dawna tajemnice wyspy. Wraz z policjantką zaczyna współpracować przystojny, nieznany do tej pory policjant. Pytanie, kim się okaże w jej życiu i czy razem zdołają rozwiązać sprawę tajemniczych mordów?"

  Zapraszam! I obiecuję, że jeśli zobaczę odzew to jak najszybciej zabiorę się za nadrabianie rozdziałów;)

  OdpowiedzUsuń
 39. Czy wiesz jak to jest być zgwałconym? Dziewczyny mogą mieć fobię do końca życia,mogą nigdy już nie chcieć uprawiać stosunku płciowego,nienawidzą swojego ciała,a wszystko to przez jedną chwilę,przez parę minut męczarni.A co jeśli przeżywasz to codziennie? Od kiedy moi rodzice zginęli w wypadku samochodowym mój brat molestuje mnie seksualnie,a ja nie mam prawa głosu.Nie mam przyjaciół,oceny nie są zbyt piękne,a na moich nadgarstkach codziennie widnieją nowe krwawe linie.W takim razie co mnie tu jeszcze utrzymuje? Moje sny.W moich snach jest moja mama,zawsze ze mną rozmawia,mówi,że będzie lepiej,wierze jej.Jednak co się stanie,kiedy nienawiść przerodzi się w miłość? Czy to możliwe,żebym pokochała kogoś kto sprawił mi tyle ogromnego bólu? Czy miłość pokona barierę kazirodztwa i stanowczego "nie" wszystkich wokół?

  Zapraszam do mnie na fan-fiction z Louisem Tomlinsonem i Lily Collins w roli głównej.Dopiero zaczynam :) I baaardzo przepraszam za spam. http://incest-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Regular inscription
  Bycie najlepszym zobowiązuje. Nie można popełnić żadnego błędu. Wszystko musi być zrobione na najwyższym poziomie. Na początku podnosi Twoje ego. (...) Uważam, że to, co się zepsuło, samo się naprawi - oczywiście prywatnie. (...) Myślę, iż każdy z TR1 ucieszył się z wiadomości, że oficjalnie została rozwiązana. Mieliśmy jednak nadzieję, że nigdy nie nastąpi jej reaktywacja. Musieliśmy wykonywać bardzo skompilowane zadania. Te, które można zaliczyć do największych zbrodni.
  http://craziness-of-life-or-a-sad-death.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. Anyssa, którą wszyscy uporczywie zaczynają nazywać Ileą jest elfką, córką królowej, która od pewnego czasu zachowuje się bardzo dziwnie. Wpada nawet na pomysł, aby posłać na śmierć własną córkę, na dodatek bezpodstawnie. Cudem Anyssie udaje się uciec z miejsca, gdzie planowana była jej śmierć, będzie to jednak miało poważne konsekwencje... Kim jest jej matka? Co robi na arenie tajemniczy młodzieniec? Co ukrywa cały lud, do którego trafiła?
  Odpowiedzi znajdziecie tu:
  http://cora-wiatru-i-ognia.blogspot.com
  Serdecznie zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 42. Zapraszam na nowy rozdział na http://oczami-scarlett.blogspot.com/ :)

  I czekam na nową notkę. :3

  OdpowiedzUsuń
 43. „Chciwość - jeden z siedem grzechów głównych. Nikt nie spodziewał się, że jeden pychny występek może mieć tak opłakane skutki. Rozzłoszczenie bogów to jedno, a zlekceważenie ich...
  Za słabości ludzkie,
  istot od Was słabszych,
  których żeście nie wygnali,
  które grzechem także Waszym,
  przyjdzie Wam zapłacić.
  Zapomniane przed laty ostrzeżenie, zaczyna niszczyć dotychczas spokojne życie Eksperymentów. Podejrzani ludzie, którzy pojawiają się znikąd, niepokoją ich. Lecz tylko jedna z nich odczuwa strach - zabłąkana Racheal.
  Cudze wspomnienia zaczynają plątać się z jej własnymi, a z pozoru niewinne sny zamieniają się w przerażający koszmar na jawie. Zagubiona nastolatka popada w coraz większy obłęd. Powraca do swoich starych nawyków - narkotyków. Zmory przeszłości wracają, a osierocona dziewczyna nie wie, do kogo ma się zwrócić o pomoc.
  Czy ktoś odpowie na jej niezadane pytania? Co zrobili ludzie w przeszłości, że za ich błędy muszą płacić niewinni? Jaką rolę w tym wszystkim mają Eksperymenty?
  I jeszcze te sowy. Dlaczego każdej nocy o północy siadają na jej parapecie? Zwykły przypadek czy oznaka nawracających Gemales - piekielnych bliźniaczek?”
  Serdecznie zapraszam na rozdział pierwszy na: zapomniane-przeznaczenie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 44. Zapraszam na /gohostwhisperer.blogspot.com/
  ~kula13

  OdpowiedzUsuń
 45. Liana ma szesnaście lat.
  Żyje w Rohanie, kraju, który powoli podnosi się po Wojnie o Pierścień.
  Na pozór szczęśliwa, ale wewnątrz toczy wojnę, której wynik zadecyduje o jej ostatecznej osobowości. Jednak pewnego dnia stanie przed obowiązkiem, który będzie musiała wypełnić. Z pomocą przyjdzie jej ogień.
  Czy w obliczu straty znajdzie sens życia?
  Czy odkryje rodzinny sekret, którego piętno ją prześladuje?
  W wyprawie do Angmaru będzie mogła liczyć na pomoc tego, który nie jest tym, za kogo się podaje.

  http://strazniczka-rohanu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 46. http://niezgodnafanfiction.blogspot.com/
  Zapraszam do siebie dopiero zaczynam! :)

  OdpowiedzUsuń
 47. Zayn - to nietypowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  ZAPRASZAM: Forever and Always
  ZWIASTUN: KLIK

  Jeżeli uważasz, że to opowiadanie jest jak setki innych, wejdź i się przekonaj, że ma głębsze przesłanie oraz porusza ważne problemy.
  Pomimo, że fabuła oklepana, to uwierzył/abyś, że znajdą się tam postacie z mitologii? :)
  Jeżeli chociaż troszkę cię zaciekawiłam - wpadnij, może Ci się spodoba x

  OdpowiedzUsuń
 48. [SPAM] Gubisz się w gronie blogowych opowiadań? Szukasz czegoś wartego przeczytania? A może sam/a szukasz nowych czytelników? Jeśli tak, to „Sowi Przylądek” jest stworzony dla Ciebie. Rozbudowane kategorie opowiadań zapewnią Ci dobre miejsce w katalogu opowiadań.
  Pozdrawiam, Insane [sowi-przyladek.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 49. Historia o dziewczynie, która od małego włada Żywiołem Wody. Kiedy w jej szkole pojawia się tajemniczy chłopak, okazuje się, że jest kimś wyjątkowym. W tym samym czasie, jej najlepszy przyjaciel znika w tajemniczych okolicznościach…Czy go uratuje? Czy dowie się, kim tak naprawdę jest?
  http://niektore-rzeczy-sa-wieczne.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 50. Świat nielegalnych wyścigów samochodowych nie jest bezpieczny, szczególnie dla dwóch młodych wampirzyc obdarzonych niezwykłymi mocami. Opowieść pełna zwrotów akcji, szybkich pojazdów, niebezpiecznych mężczyzn płomiennych uczuć i nadnaturalnych istot.
  Jeśli chcesz poznać inny wymiar, w jakim żyją Evelyn i Sandra zapraszamy na bloga: http://powers-of-elementals.blogspot.com

  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=8Qit66D7t9A

  OdpowiedzUsuń
 51. Serdecznie zapraszam na bloga stanowiącego pewnego rodzaju prequel 74. Igrzysk Śmierci, ich początek, niedopowiedzenia i koniec.

  Mimo, że nigdy nie szkoliła się na trybutkę, na dożynkach rozpoczynających 73. Igrzyska śmierci zgłasza się Taylor Cassidy. Dziewczyna nie ma żadnych umiejętności, wpływowych znajomych ani uroku osobistego, więc teoretycznie powinna zginąć pierwszego dnia. Wkrótce jednak okazuje się, iż są ludzie którym bardzo zależy na jej zwycięstwie. Kapitolinkę, Pixie Lisbeth, wygrana dziewczyny interesuje do tego stopnia, iż poświęca dla niej znajomości, karierę i kochającego męża. Caesar Flickerman na telewizyjnej prezentacji manipuluje publicznością, aby zakochała się w nastolatce. Taylor znienacka dostaje do ubrania w programie oszałamiającą sukienkę nijak nie przypominającą szmat zaprojektowanych przez jej stylistę. Sponsorzy wysyłają prezenty. Na arenie krok w krok chodzi za nią Zawodowiec, Nanthan Rigory, który próbuje ochronić dziewczynę… za wszelką cenę. Wydaje się, że los jej sprzyja... Ale na świecie nic nie jest za darmo. Nawet w Kapitolu.

  Serdecznie zapraszam na 73-hunger.blogspot.com , a także do obejrzenia zwiastunu wykonanego przez Oswin: https://www.youtube.com/watch?v=8Ze_irqKzQI

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 52. Serdecznie zapraszam na historię, której jeszcze nie było. :)

  "Dary do nieba"

  Wśród zielonej trawy stoi skrzynka- stara, czerwona, drewniana. Ludzie wrzucają do niej listy, ostatnie słowa do osób, które odeszły już z tego świata. Listy te zbierane są przez posłańca, który dostarcza je do adresatów.
  Posłańcem tym jest Rafael, który zostaje wysłany na ziemię by zainterweniować w sprawie młodej dziewczyny o imieniu Naomi, której listy przepełnione są gniewem i wyzwiskami.

  Czy uda mu się pomóc Naomi?
  Czy rosnące uczucia między człowiekiem a aniołem mogą przetrwać?

  dary-do-nieba.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 53. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy Kaylin odkrywa, że posiada niesamowite zdolności, cały jej świat staje na głowie. Czy odnaleziona po latach siostra naprawdę chce jej pomóc? Czy nowi znajomi, aby na pewno życzą jej dobrze? Co się stanie, kiedy jej przyjaciółki dowiedzą się o niej prawdy? I kim jej tajemniczy mężczyzna nawiedzający jej sny?
   Zapraszam na Prolog! - http://angel-of-destination.blogspot.com/

   Usuń
 54. RANCZO MEL - to nie byle jakie ranczo, a jedna z najbardziej unowocześnionych i najlepiej zarabiających farm. Właścicielem jest Martin, niezwykle trudny człowiek. Mężczyzna, który osiągnął dużo, dzięki upartemu dążeniu do celu. Jednak jak to wygląda wewnątrz? Czy wszystko jest takie proste? A może wręcz przeciwnie? Sprawdź sam/a!
  http://somewhere-far-away-and-very-high.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. Jak człowiek może utracić wszystko? Wystarczy, że gdzieś na drodze życia wypadną mu z kieszeni wspomnienia. Alison nie pamięta niczego. Wszystko co kiedykolwiek posiadała, poszło w niepamięć. A Cesarscy chcą ją jeszcze pozbawić jedynej rzeczy, która jej pozostała: Życia.
  Skyrim znalazło się w stanie wojny. Kto w niej zwycięży? Cesarscy czy Gromowładni? Czy Alison przeżyje na tyle długo, by zdołała opowiedzieć się po którejś z tych stron?
  Ale wojna to nie jedyne zagrożenie. Powróciły zwierzęta, które dawniej pojawiały się tylko w legendach. Skoro jeszcze ich nie spotkałeś/łaś również możesz uznać je jedynie za wymysły. Ale pamiętaj: legendy nie palą wiosek...
  Opowiadanie inspirowane grą The Elder Scrolls V: Skyrim
  http://smoczedziecie.blogspot.com/

  Drugie opowiadanie to fanfiction Dziedzictwa (Eragona). Fanfick nieco w innym wydaniu - nowi bohaterowie, nowa historia.
  http://przygody-w-alagaesii.blogspot.com/

  Byłabym bardzo wdzięczna za choćby przeczytanie pierwszego rozdziału i podzielenie się opinią o nim. Być może te opowieści nie powalą Cię na kolana. Być może ich autorka nie pisze idealnie. Jednak ta osoba pragnie podzielić się z Tobą czymś więcej niż słowami - swoimi przemyśleniami, pomysłami, wątpliwościami, marzeniami. W każdej z tych postaci jest cząstka ich autorki. I ma ona nadzieję, że nie zostawisz jej samej w krainie, w której bez niczyjej pomocy i wsparcia, może nie dać rady dotrzeć do końca tych historii.
  Pozdrawiam,
  Eveline

  OdpowiedzUsuń
 56. Zapraszam na nowy rozdział u mnie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 57. Przepraszam za spam.
  Zdarzyło Ci się kiedyś zastanawiać, czy w obliczu zagrożenia postąpiłabyś słusznie, zgodnie z Twoimi ideałami? Czy byłabyś w stanie zrezygnować z własnego bezpieczeństwa, by chronić tych, na których Ci zależy?
  Główna bohaterka opowiadania to osiemnastoletnia Eleinor Zayden, która jest na etapie szkolenia, po którym będzie mogła zostać pełnym członkiem korpusu Kairee. Na razie jako Virsinia posiada pewne przywileje, jednak kiedy już złoży przysięgę, te przepadną. Będzie zmuszona wykonywać rozkazy, które nie będą jej się podobać. Ale nie ma innego wyboru, jak tylko zagryźć zęby i robić to, co jej każą.
  Czy Elein podporządkuje się Kairee? Czy zdoła przeciwstawić się woli ojca? Czy jej chęć do zmian nie zostanie wypaczona przez ciężkie chwile, które będzie musiała przejść?
  Jeśli uważasz, że dałabyś radę oprzeć się rozkazom korpusu, nie krzywdząc przy tym siebie, jak i swojej rodziny, muszę zniszczyć Twoje aspiracje. Nie dałabyś rady. Dobrze się zastanów, czy chcesz przekroczyć granicę i od tej pory żyć pod dyktando innych. Możesz też się zbuntować. Ale tak czy inaczej nie gwarantuję Ci tu bezpieczeństwa. Zagrożenie czyha z każdej strony.
  Przeżyć w Kasmanii potrafią tylko inteligentni i odważni. Pozostali wcześniej czy później wypadną z gry. W opartym na spartańskim wychowaniu państwie nie ma miejsca na płacz i biadolenie.
  Przekroczysz więc bramę prowadzącą do królestwa? Czy się odważysz?
  http://nadprzepasciazycia.blogspot.com/
  Pozdrawiam,
  Eveline

  OdpowiedzUsuń
 58. Zapraszam na kolejny rozdział na bloga http://oczami-scarlett.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 59. Jeden dzień zmienia bieg historii.
  Gdy pojawił się on, wszystko się zmieniło.
  Przeznaczenie kieruje naszym życiem. Moim było zostanie nadprzyrodzonym.
  Moja druga połówka była tak blisko, a jednocześnie była taka nieosiągalna. Walka, wieczna walka o nas.

  "I niech miłość da wam siłę..." - powiedział brodaty mężczyzna.
  Szybko zrozumiałam jego słowa.
  To miłość nas połączyła. Czy to nie był błąd?

  Serdecznie zapraszam na mojego nowego bloga!
  http://przeznaczenie-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 60. zapraszam do mnie, prowadzę blog o tematyce igrzysk śmierci:
  igrzyska-vivien.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 61. Hej, zapraszam do mnie:
  http://ufajprzyjaciolomwrogowwysluchaj.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 62. http://werablog-life.blogspot.com
  Zapraszam na bloga gdzie będę zamieszczać swoje przemyślenia, recenzje, opowiadanie, konkursy.
  Licze, ze skomentujesz, zaobserwujesz i zostaniesz do końca

  OdpowiedzUsuń
 63. Czujemy. Obserwujemy. Oddychamy. Obserwujemy. Smakujemy. Czy tylko na tym polega życie?
  Zatrzymaj się na chwilę, pomyśl. Chciałeś żeby tak wyglądał twój los?
  Wierzysz w miłość? Przyjaźń? Prawdę? Kłamstwo? W Boga?
  Ja, Ellen McGrabeel, wierzę. Jednakże żyję na granicy krawędzi. Przestrzegam własnych reguł. Czas zacząć zabawę, a może ją zakończyć? Jak wolisz.
  To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
  http://niebezpieczenstwo-prawdy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 64. Zapraszam ;3
  http://believe-for-destiny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 65. http://igrzyska-smierci-dystrykt-4.blogspot.com/
  <3 Zapraszam, przeczytaj i skomentuj

  OdpowiedzUsuń
 66. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 67. Zapraszam na mojego nowego bloga. Dopiero zaczynam ale myślę, że z czasem znajdziesz coś dla siebie. Na blogu będą pojawiać się wpisy o przeróżnej tematyce między innymi: Książki, Anime, Gry, Muzyka, Blogi, Hobby i wiele innych. Czyli strona o wszystkim :P:D zapraszam serdecznie http://www.da-sogni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 68. świat został podzielony na pięć poziomów. W każdym mieszkają inni ludzie, o innych priorytetach. Poziom drugi jest miejscem bez pięknej, bezgranicznej miłości, bez litości bez przebaczenia. Pełen jest przemocy, prostytucji i handlu hybrydami. Czterech bochaterów znajduje się w tym miejscu poszukując poziomu zero. Nikt nie wie gdzie się znajduje, a tylko nieliczni zdają sobię sprawę z tego co się tam dzieje. Jednym z takich osób jes Kay, eksperymęt numer 147 . Czy odważysz się zejść do przedsionku piekła wraz z szukającą matki Nico? Czy zechcesz poznać co tak naprawdę ukrywa Tobias? Czy nie boisz się śmiercionośnych kul Kaya?
  Zapraszam na poziom-drugi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 69. Wiesz jak to jest być nikim? Przemierzać ulicę i być takim samym jak inni? Ja wiem, mimo, że do takich osób nie należę. Nazywam się Clowy Piaf i jestem członkiem elitarnego oddziału kryjącego się pod nazwą G.O.A, lub inaczej "Niewidzialni". Działamy w przyszłości, zniszczonej przez maszyny, które kontrolują każdy aspekt ludzkiego życia. Po narodzeniu młody człowiek otrzymuje podskórny chip, który decyduje o jego charakterze, wyglądzie i życiu. Więc człowiek jest sobą tylko 9 miesięcy w sztucznej kopule. Jednak są ludzie tacy jak ja, którzy wychodzą po za tok myślenia maszyn. Każda osoba nie poddana chipowi zostaje zwerbowana do oddziału. Po co jesteśmy? Kim? Na pewno nie urodziłam się sobą bez powodu. Mam zamiar ten powód odkryć i zmienić świat...

  Ostatnia informacja z: Nowego Świata.

  Gatunek:Romans, Sci-fi, Przygoda, wojenne

  z-nowego-swiata.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 70. Miranda Halley to dziewczyna żyjąca w nowym państwie Illei. Niesie ona za sobą okrutną przeszłość, która wraca do niej po latach. Kiedy pozornie odzyskuje wewnętrzny spokój wpada w środek Eliminacji. Walczy o nagrodę(księcia) której wcale nie chce. Jednak dostanie coś ważniejszego niż korona i książę u boku. Dostanie Nadzieję...
  Zapraszam na ff inspirowane książką "Rywalki"
  http://theselectionmirandahalley.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 71. projekt-noe.blogspot.com
  Ziemia jest na skraju wymarcia. Ludzie zapomnieli już jak wyglądała wcześniej. Nie pamiętają o sprawach, które kiedyś dla ich gatunku były niezwykle istotne. Kora mieszka w południowych okręgach. Popełniła w życiu wiele błędów, a kary za nie nic jej nie nauczyły...

  OdpowiedzUsuń
 72. Całkowicie inna historia, która tylko bazowana jest na świecie stworzonym przez Suzanne Collins!

  Dwanaście dystryktów, dwadzieścia cztery osoby, i tylko jedna może wrócić cała. Całkowicie nowy system, który stworzył Mandragor Viel - prezydent Panem.
  Wesołych Głodowych igrzysk, i niech los zawsze Wam sprzyja!

  http://first-hungergames.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 73. Czy cierpisz na niedostatek kotów? Absurdu? Bezsensu? Głupoty? Czy uwielbiasz chory humor? Śmieszą Cię żarty, których nikt inny oprócz was nie rozumie? Masz masochistyczne zaburzenia osobowości? A może twierdzisz, że jest za mało fików inspirowanych twórczością J. K. Rowling? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś/łeś na „TAK” to zapraszamy do nas! Harry Potter i HOGWART SHORE spełni wszystkie Twoje koszmary! Wkurzające OC? JEST! Głupkowata fabuła? JEST! Łamanie kanonu? JEST! Czerpanie inspiracji z seriali MTV? JEST, JEST i JEST! Zatem – rzucamy Ci wyzwanie! Wejdź i przekonaj się sam, czy dasz radę dotrwać do końca naszej historii!
  Zapraszamy: http://hogwartshore.blogspot.com/
  Pozdrowienia,
  Boom Boom & Rich B. ♥

  OdpowiedzUsuń
 74. Zapraszam na mojego pierwszego, świeżego bloga! :)
  http://www.chlopakwkoszuliwkrate.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy